حفاظ لیزری

برش لیزری ورق گالوانیزه
برش لیزری ورق گالوانیزه
آوریل 14, 2023
ساخت دکوراتیو فلزی
آوریل 14, 2023

حفاظ لیزری

اگر به دنبال یک ظاهر شیک و نوآورانه برای ساختمان و یا محل کار خود هستید، انواع حفاظ لیزری در مجموعه ما را امتحان کنید! با استفاده از این فناوری شگفت انگیز، می توانید طرح های بی شماری را به دست آورید که برای فضای باز و داخلی ساختمان عالی هستند.

انواع خدمات حفاظ لیزری

– حفاظ پنجره
– حفاظ نرده
– حفاظ درب
– حفاظ تراس

تمام حفاظ های لیزری تولید شده توسط ما، پس از مونتاژ نهایی برای جلوگیری از خوردگی و زنگ زدگی، آغشته به مواد می‌شوند. سپس برای محصول نهایی مرغوب، توسط پودر، پوشش داده می‌شوند. سیستم های حفاظ لیزری، نه تنها امنیت ملک مسکونی یا تجاری شما را افزایش می دهد، بلکه ظاهر را نیز بهبود می بخشد.

حفاظ برش لیزری ما، برای هر نوع ملکی مناسب هستند. چه مسکونی باشد. چه تجاری، می توانید از این گزینه حفاظ لیزری به عنوان پانل های جداکننده، دیوار برجسته، حفاظ درب و پنجره و یا دکور استفاده کنید. با بیش از صدها طرح برای انتخاب، می توانید هر الگوی تزئینی را که دوست دارید برای خانه یا محل کار خود انتخاب کنید. برش لیزری ما، کاربردهای بی شماری برای انواع حفاظ ها و دکورهای تزئینی دارد.

آنها نقش های زیبا شناسی، کاربردی و عملی را برای فضای داخلی یا حیاط انجام می دهند. با استفاده از تکنیک برش لیزری، می توانید از بین الگوهای مختلف ما، انواع حفاظ را انتخاب کنید. یا می توانید خودتان طراحی کنید. سپس طرح انتخابی شما را به رایانه وارد می کنیم. دستگاه برش لیزر، الگوها را به اندازه‌ها و ابعاد دقیق خود برش می‌دهد. این بی عیب و نقص دقیق است.

سفارش طرح حفاظ لیزری را در طیف وسیعی از مواد

– کورتن (فولاد زنگ زده لیتن)
– آلومینیوم (پودر پوشش داده شده)
– فولاد ضد زنگ
– فولاد نرم
– فلز مس
– ورق استیل، کربن، سیاه

اگر در انتخاب طرح حفاظ لیزری، نیاز به کمک دارید یا سوالاتی دارید لطفا با ما تماس بگیرید. تیم متخصص ما می‌تواند انواع حفاظ برش لیزری با کیفیت بالا را مطابق با نیازهای خاص شما طراحی، تولید و نصب کند و اگر چیزی را که دوست دارید از طرح‌های پیشنهادی ما پیدا نکردید، می‌توانیم آن را مطابق با نیازهای خاص شما بسازیم.

مجموعه ما از متخصصان در زمینه طراحی مدرن، خوشحال خواهند شد که شما را از طریق تمام گزینه های موجود، راهنمایی کنند. اگر می خواهید ویژگی خیره کننده ای به ساختمان خود، اضافه کنید که ظاهر و نمای ساختمان شما را کامل کند، با ما تماس بگیرید.