نرده لیزری

ساخت دکوراتیو فلزی
آوریل 14, 2023
برش لیزری ورق آلومینیوم
برش لیزری ورق آلومینیوم
می 14, 2023

نرده لیزری

نرده ها در مورد ارزش افزودن به خانه شما، بیشتر از آنچه فکر می کنید تأثیر می گذارند. پله ها عنصری حیاتی برای هر خانه ای هستند و اغلب اولین چیزی که هنگام عبور از درب ورودی خود می بینید. راه پله ها نه تنها برای اتصال دو طبقه به یکدیگر استفاده می شوند، بلکه می توانند به عنوان نقطه کانونی در راهرو یا یک فضای نشیمن با پلان باز نیز عمل کنند.

طرح های جدید انواع نرده لیزری مجموعه ما را می توان، در مجموعه ای از مواد و سبک های با کیفیت بالا، مشاهده کرد. تیم ما قادر خواهد بود اجزای نرده های ساختمان شما را ارتقا دهد تا زیبایی کاملاً جدیدی ایجاد کند. ما می‌توانیم در عرض چند روز، ساختمان شما را به یک ایده سفارشی تبدیل کنیم. طراحی نرده لیزری ما، همیشه مهارت را با کیفیت شخصی ترکیب می کند.

از نرده های لیزری گرفته تا طرح‌های سنتی ساخته شده از چوب، گزینه‌های بسیار زیادی برای انتخاب در این مجموعه داریم. زمانی که مجموعه ما را انتخاب می کنید، راهروی خود را با نرده لیزری سفارشی، به روز کنید. با خدمات نرده لیزری سفارشی خود، طراحی باکیفیت و کاملا منحصر به فرد برای خانه شما ایجاد می کنیم. به لطف مواد مجلل و فرآیند طراحی سفارشی ما، می‌توانید طرح نرده ای را انتخاب کنید که کاملاً متناسب با سبک فردی و دکوراسیون داخلی شما باشد.

مزایای برش لیزری در ساخت نرده لیزری

– لبه برش برش های لیزری ما صاف و یکدست است و شبیه به سطح تخته است
– قطعات ساخته شده از برش لیزری، به لطف برش بدون تماس، بسیار دقیق هستند
– بر خلاف اره کردن، لبه های بریده شده برش لیزری تیز نیستند، بنابراین خطر آسیب وجود ندارد
– برش لیزری در مقایسه با برش اره مستطیلی، انعطاف قابل توجهی بیشتری در شکل دهی ارائه می دهد.

برش نرده لیزری در طیف وسیعی از فلزات

– فولاد کربن
– فولاد ضد زنگ
– آلومینیوم
– برنج
– استیل
– ورق سیاه

هنگامی که مجموعه ما را انتخاب می کنید، تیم نصب ما می تواند نرده لیزری شما را، در کمتر از 2 روز، از اولین برش تا نتیجه نهایی، تغییر دهد. ورق انواع فلز برش لیزری، برای تولید نرده به دلیل ویژگی‌های چند رنگی و پرداخت صاف در هر دو طرف، مورد استقبال مشتریان ما قرار گرفته است. محصولات ما در برابر آب و هوا مقاوم هستند و برای اهداف تولید انواع نرده، ایده آل هستند.

این طیف ارائه شده از ورق ها باعث صرفه جویی 10٪ در هزینه های کلی ساخت و ساز می شود. زیرا آنها عمدتاً برای اهداف صنعتی و ساختمانی استفاده می شوند. سرعت برش در تولید نرده لیزری را می توان از طریق لیزرهای چندگانه به طور همزمان افزایش داد. برخلاف برش‌های معمولی ورق‌های پلاستیکی، برش لیزری ورق‌های نرده لیزری، انعطاف‌پذیری قابل‌توجهی از نظر شکل‌دهی ارائه می‌دهد.

گالری تصاویر انواع نرده های لیزری ما، مملو از طراحی خیره کننده از نصب های مشتری واقعی است. به یاد داشته باشید که همه طرح‌های ما کاملاً سفارشی هستند. طراحان متخصص ما از نزدیک با شما همکاری خواهند کرد. تا اطمینان حاصل کنند که نرده ساختمان شما، کاملا منحصر به شما و خانه شما است.