ورق لیزری

ساخت قطعات با سی‌ان‌سی CNC
ساخت قطعات با سی‌ان‌سی CNC
می 2, 2021
نمایندگی فروش ورق لیزری
نمایندگی فروش ورق لیزری
ژوئن 7, 2021

ورق لیزری

برشکاری فلزات و تولید ورق‌ های لیزری برای تولید قطعات یکی از خدمات ما برای صنایع مختلف است. هر چقدر در این میان نیاز به قطعاتی با ابعاد دقیق‌ تر و برش ظریف‌ تری داشته باشیم، باید سراغ روش‌ های مدرن ورق لیزری بیاییم. چرا که روش‌ های قدیمی که برای برشکاری فلزات و ورق‌ها مورد استفاده قرار می‌ گیرد، همواره می‌ توانند مشکلاتی را به همراه داشته باشند. یکی از این روش‌ های مدرن، استفاده از اشعه لیزر برای برش ورق لیزری می‌ باشد که در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

در برش لیزر ورق لیزری و فلزات همانطور که از نام آن میتوانید حدس بزنید، از اشعه لیزر برای انجام برشکاری ورق لیزری استفاده می‌ شود. به کارگیری این روش توانسته مزایای زیادی را برای افراد فعال در صنایع ورق لیزری به همراه داشته باشد و از سوی دیگر معایب سایر روش‌ ها نیز تا حد زیادی پوشش دهد. دقت و سرعت برشکاری ورق لیزری با استفاده از دستگاه لیزر سرعت و دقت بالاتری دارد و از آنجایی که در زمان انجام کار اشعه لیزر روی یکی قسمت خاص ورق لیزری متمرکز شده شاهد این خواهیم بود که سایر بخش‌ های ورق لیزری یا فلز مورد نظر تحت تاثیر این حرارت قرار نمی گیرند. این در حالی است که استفاده از روش هایی مانند شعله، پلاسما و… حرارت بسیار بالایی تولید می‌ کنند و همین باعث می‌ شود که بخش زیادی از قطعه ذوب شده و از بین برود.

دستگاه cnc با برش دقیق ورق لیزری که با بکار گیری از اشعه ی لیزر انجام می شود. امکان حکاکی روی تمامی ورق های فلزی لیزری در سایز و طرح های مختلف را دارد. اگر قصد دارید شماره تماس یا اعداد اسم لوگو و هر چیزی که با شما مرتبط است را می خواهید روی قطعه ای آهنی هک کنید حتما از برش لیزری دستگاه سی ان سی استفاده کنید این کار با این دستگاه با مهارت خواست و دقت و وضوح بالای ورق لیزری انجام می شود.