برش CNC شیشه

برش لیزری فلزات
برش لیزری فلزات
آگوست 29, 2020
برش چوب
برش CNC چوب
سپتامبر 9, 2020

برش CNC شیشه

وانا دیزاین دارای بروز تزین و تخصصی ترین خدمات برش و حکاکی لیزری و برش CNC شیشه در ایران و ارائه دهنده برش CNC شیشه و آینه در تهران است.

از جمله مزایای برش CNC شیشه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

سرعت بالای برش
قدرت برش مواد اولیه با ضخامت های مختلف (در مواد سخت نظیر سنگ و فولاد تا 300 میلی متر)
کاهش هزینه ها
افزایش سرعت و کیفیت
کیفیت بالای لبه ها
امکان اجرای طرح های پیچیده نظیر منحنی های پیچیده
کاهش دور ریز

برش CNC شیشه کاملا خودکار است و در طی فرایند تولید، طرح مورد نظر به دستگاه داده می شود تا برشی دقیق و ظریف صورت پذیرد.اگر بخواهیم ساختار دستگاه برش CNC شیشه و آينه را به اختصار توضیح دهیم اصلی ترین قسمت برش به عهده دو آینه موازی است که در نقش نوسان ساز عمل می کنند. با عمل تابش و انعکاس نور لیزر، این برش انجام می پذیرد.

از مزایای برش CNC شیشه و آينه سرعت عمل بالا و مطابقت صد در صدی خروجی بر اساس طرح درخواستی است برخلاف چیزی که در برش با دست امکان وجود آن هست و معمولا مطابقت کار دستی با طرح زیر 95 درصد است.علاوه بر خدمات برش شیشه و آینه ، با استفاده از دستگاه های برش CNC شیشه می توان لوگو یا آرم شرکت ها و سازمان ها را بر روی شیشه و آینه حک نمود یا نوشته های لازم مانند دعاها و اذکار را می توان بر روی شیشه ها نقش نمود.

دستگاه برش CNC شیشه با دقت، ظرافت و قابلیت بالا عملیات برش شیشه را در طرح های گوناگون و پیچیده بسیار آسان نموده است. همچنین این دستگاه امکان بارگیری جام شیشه به روش کاملا مکانیزه و سریع را داراست.